Kto z Was pamięta polskie hity z lat 60. i 70.? Mamy dla Was coś ekstra! ???????????????????????????????? ???????????????????????????????? ???????????????????????????? wraca w wielkim stylu!
o godz. 11:00 - wykład Katarzyna Miller, najsłynniejszej polskiej psycholożki. Opowie Wam o tym, jak pozwolić innym żyć po swojemu, z dystansem i poczuciem humoru .
o godz. 12:00 - koncert "Tych lat nie odda nikt". Usłyszycie ponadczasowe hity Ireny Santor, Anny Jantar, Krzysztofa Krawczyka i wielu, wielu innych. To będzie wieczór pełen wspomnień, wzruszeń i radości. Na scenie pojawią się: Justyna Bacz, Julita Kożuszek i Ireneusz Miczka, a towarzyszyć im będzie fantastyczny zespół muzyczny Mariusza Dubrawskiego oraz Zespół Taneczny Artystycznego Galimatiasu.