A A A A

Projekty

Największym naturalnym bogactwem Wawra są... jego mieszkańcy. Dlatego cieszymy się, że to właśnie z Państwem możemy współpracować, realizując projekty o charakterze edukacyjno-animacyjnym. Współczesny Wawer, największa z warszawskich dzielnic, wciąż jest młody i poszukujący swojego charakteru na tle miejskiej tkanki stolicy. Poznajemy jego historię i współczesność, zasoby naturalne i potencjał społeczny. Mamy nadzieję  że może stać się miejscem atrakcyjnym i tętniącym kulturą. Zapraszamy do współpracy mieszkańców, organizacje pozarządowe, artystów, animatorów. Czekamy na Wasze pomysły i dobrą energię.

Zainteresowanych współpracą przy projektach prosimy o kontakt: Ewa Andrearczyk - eandrearczyk@um.warszawa.pl

 

Logo projektu FABRYKA SZTUKI 2.0
Logo projektu Drzewo życzeń

Drzewo życzeń jest wielokulturowym, międzypokoleniowym, ekologicznym projektem realizowanym równolegle na Usynowie i w Wawrze.

Logo projektu Fabryka sztuki

Fabryka sztuki. Inspiracją projektu była postać Kazimierza Szpotańskiego, inżyniera, pioniera polskiego przemysłu elektrycznego, nowoczesnego biznesmena, który w 1938 założył w Międzylesiu filię Fabryki Aparatów Elektrycznych.

Logo projektu EksperymenTY Sztuki on-line

EksperymenTY Sztuki to cykl filmów przygotowanych z myślą o osobach dorosłych

Logo projektu Wawerskie Sobótki Artystyczne
Logo projektu Sztuka z Bliska

Projekt „Sztuka z bliska” miał dwa cele. Pierwszym z nich była próba ponownego włączenia seniorów w społeczne, towarzyskie i kulturalne życie lokalnej społeczności oraz budowanie sieci wsparcia odpowiadających na ich bieżące potrzeby. Drugim przetestowanie i opracowanie modelu innowacji, który jest możliwy do powielenia w instytucjach.

Logo projektu Wielokulturowość - wyzwania
Logo projektu Depesza z Polski
Logo projektu Mapa Kultury. Wawer
Logo projektu "Wawer i Wola. Nasze historie"
Logo projektu Sąsiedzi

„Sąsiedzi” to projekt skierowany do społeczności lokalnej zainteresowanej współtworzeniem bogatego, wartościowego życia kulturalnego na swoim osiedlu.

Logo projektu IDEAL-ni- młodzi a profesjonalni
Logo projektu Teatralne Żywioły "W stronę muzyki"
Logo projektu Jest taki kraj...Polska

Projekt  „Jest taki kraj…………Polska” to cykl warsztatów artystycznych: tanecznych, ceramicznych i plastycznych skierowanych do dzieci, młodzieży. 

Logo projektu Media Show