A A A A

ZIMA W MIEŚCIE 2020

Data wydarzenia: 21.02.2020 15:29


  Wawerskie Centrum Kultury Filia MARYSIN

LUTY 2020

Data

Wydarzenie

(nazwa)

Opis

 10.02    godz. 15.00 

 Szach I mat

Instruktor Maciej Draus

Uczestnicy poznają podstawy gry w szachy.

 10.02   godz. 16.00

 

 Małe makiety z plasteliny

 Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne na których uczestnicy będą robić małe makiety ( osiedle, miasto, ogrody itp.)

Stowarzyszenie Pasjonatów przeprowadzi małą pogadankę na temat  ekologii,  ochrony środowiska.

10.02  godz. 16.00

Sala gier zręcznościowych

 Instruktor Ewa Lipińska

Gry zręcznościowe to gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej.  Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do  celu, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej rzeczy.   

11.02  godz. 15.00   

Śpiewaj z nami

 Instruktor Magdalena Słoma

Warsztaty wokalne

11.02    godz. 16.00

 

Figurki z masy solnej

 Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne na których uczestnicy będą lepić dowolne figurki z masy solnej.

11.02   godz. 16.00

 

Sala gier zręcznościowych

  Instruktor Ewa Lipińska

Gry zręcznościowe to gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej.  Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do  celu, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu.    

12.02   godz. 15.00  

Z architekturą za pan brat…

Instruktor Ewa Jabłońska

Warsztaty z architektury

 

12.02  godz. 16.00

 

Origami z papieru

 Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne na których uczestnicy będą robić formy z papieru japońską  metodą origami.

12.02   godz. 16.00

 

Sala gier zręcznościowych

  Instruktor Ewa Lipińska

Gry zręcznościowe to gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej.  Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do  celu, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu.  

13.02   godz. 15.00

 

 

 Muzyczne impresje

 Instruktor Maciej Draus

Warsztaty muzyczne na których uczestnicy poznają dźwięki harmoniczne i polifoniczne.      

 

13.02   godz. 16.00

 

Obrazy malowane farbami

Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne na których uczestnicy namalują farbami obrazy na dowolny temat.

13.02    godz. 16.00

 

Sala gier zręcznościowych

Instruktor Ewa Lipińska

Gry zręcznościowe to gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej.  Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do  celu, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu.   

14.02   godz. 15.00  

Śpiewaj z nami

 Instruktor Magdalena Słoma

Warsztaty wokalne

 

14.02   godz. 16.00

 

Instalacje

 (rzeźby z recyklingu)

 Instruktor Joanna Bereda

 

Warsztaty plastyczne na których uczestnicy wspólnie zrobią instalację przestrzenną z materiałów recyklingowych. 

14.02    godz. 16.00

 

Sala gier zręcznościowych

 Instruktor Ewa Lipińska

Gry zręcznościowe to gatunek wymagający szczególnej sprawności manualnej.  Głównym zadaniem gracza jest dotarcie do  celu, wykazując się przy tym sprawnym kontrolowaniem prowadzonej postaci lub pojazdu.   

17.02   godz. 14.00

Szach I mat

 Instruktor Maciej Draus

Warsztaty nauki gry w szachy. Uczestnicy poznają podstawy tej gry.

17.02   godz. 16.00

Reliefy z tektury I papieru

Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne na których uczestnicy będą robić reliefy w tekturze na dowolny temat.

18.02   godz. 14.00

Obrazy z tkanin

Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne na których będą robione obrazy przy wykorzystaniu kolorowych materiałów. 

19.02   godz. 15.00

Z architekturą za pan brat…

 Instruktor Ewa Jabłońska

Warsztaty z architektury na których uczestnicy zapoznają się z podstawami tej nauki.

19.02    godz. 16.00

Plecione lalki ze sznurka I inne plecionki

 Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne na których uczestnicy wykonają lalkę – plecionkę ze sznurka. 

20.02   godz. 17.00

Szach I mat

Instruktor Maciej Draus

Warsztaty nauki gry w szachy. Uczestnicy poznają podstawy gry.

20.02   godz. 15.00

Muzyczne impresje

Instruktor Maciej Draus

Warsztaty muzyczne na których uczestnicy poznają pojęcie diatoniki.

20.02   godz. 16.00

Kukiełki

Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne - wykonanie kukiełek różnymi technikami.

21.02   godz. 16.00

Obraz z recyklingu

 Instruktor Joanna Bereda

Warsztaty plastyczne na których wykonamy obraz z materiałów odpadowych, dając im tym samym drugie życie.

21.02   godz. 17.00

Salon gier planszowych

Instruktor Ewa Lipińska

W trakcie wspólnego grania uczestnicy rozwijają umiejętności interpersonalne, uczą się wspólnego grania i współdziałania, uczą przestrzegania reguł (regulamin) oraz uczą się przewidywania i podejmowania decyzji.