Serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dotyczące cookies, możesz to zrobić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Rozumiemy, że kontynuując przeglądanie naszej strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookies

Czas na kulturę

GEN HIPOKRYZJI - Wywiad z GRZEGORZEM JARZYNĄ

Grzegorz Jarzyna, reżyser i dyrektor TR Warszawa: Żyjemy w systemie opartym na strachu i zniewoleniu. Jego istotą jest komercyjna eksploatacja konsumentów. Dzięki teatrowi możemy się z niego „wylogować”.

Jak admiralski okręt wśród kajaków i kutrów

Wywiad z Janem Englertem, dyrektorem artystycznym Teatru Narodowego

Kultura nadaje sens życiu

Wywiad z Elżbietą Dzikowską - podróżniczką, historykiem sztuki, sinologiem, reżyserem i autorką programów tv i radiowych

Archiwum

Czekamy na Twoje pomysły!

verification code

Partnerzy

Logo Dzielnica Wawer
Logo Miasto Stołeczne Warszawa
Logo Rok Rzeki Wisły 2017
Logo Wiadomości Sąsiedzkie

Laureaci konkursu "W krainie bieli 2020"

Data wydarzenia: 02.04.2020 14:11


Sprawozdanie z rozdania nagród w ogólno warszawskim konkursie plastycznym z projektu „Terminal Kultury - „W krainie bieli”  w dn. 7.02.2020r.   Organizatorem konkursu jest WCK FILIA MARYSIN. W dniu 7.02.2020r.  Jury ( Hanna Lech) wyłoniło  następujących zwycięzców:

 KATEGORIA do 3 LAT

I m – Maria Wojciechowska – zgłoszenie indywidualne

I m – Marcel Rebandel - zgłoszenie indywidualne

II m – Mia Gorsiak – żłobek nr 41

II m – Łucja Włodarska - żłobek nr 41

III m – Oliwia Zapendowska - żłobek nr 41

III m – Mikołaj Firlejczyk – przedszkole Sióstr Sercanek

 WYRÓŻNIENIA

Tymoteusz Pawłowski - żłobek nr 41

Karolina Rosa - żłobek nr 41

Jerzy Dumała - żłobek nr 41

Eryk Kołakowski – Raczek - żłobek nr 41

Hanna Arend - żłobek nr 41

Nela Szybińska -  żłobek nr 41

Kinga Rajczak - żłobek nr 41

Gustaw Kusztal - żłobek nr 41

Halina Karwowska - żłobek nr 41

Maja Gorsiak - żłobek nr 41

 KATEGORIA 4 - 5 LAT

I m – Kacper Rebandel – praca indywidualna

I m – Gabriela Ostrowska – Przedszkole Sióstr Felicjanek

II m – Michał Pawikowski - Przedszkole Sióstr Felicjanek

II m – Julia Ogórecka – Przedszkole Sióstr Sercanek

III m – Anastazja Zabłocka - Przedszkole Sióstr Felicjanek

III m – Tomasz Sworczuk - Przedszkole Sióstr Felicjanek

 WYRÓŻNIENIA

Piotr Żochowski – Przedszkole Sióstr Sercanek

Maksymilian Witkowski - Przedszkole Sióstr Felicjanek

Bartosz Grabowski – Przedszkole nr 86

Nikodem Grochowski - Przedszkole Sióstr Sercanek

Izabela Wiecha - Przedszkole Sióstr Sercanek

Wiktoria Fleszar  - Przedszkole Sióstr Sercanek

Franciszek Frąckiewicz - Przedszkole Sióstr Felicjanek

Natan Kuliński – Przedszkole nr 86

Nadia Kepińska – SP nr 76

Leon Tąkiel - Przedszkole Sióstr Felicjanek

 KATEGORIA 6 – 7 LAT

 I m – Nikola Kudlak – SP nr 76

II m – Aniela Jońska – SP nr 138

III m – Lena Gielniak – SP nr 76

 WYRÓŻNIENIA

Maja Dzięcioł  - Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zabrodziu

Laura Muszyńska – świetlica SP nr 218

Karol trojanowski – SP nr 138

Kacper Kruciński – SP nr 138

Antonina Górska – Przedszkole Sióstr Sercanek

Maja Zakrzewska – SP nr 76

Patrycja Dryl – SP nr 41

Barbara Radomska – SP nr 76

Diana Trybuła – SP nr 76

Maja Remez – SP nr 76

Maka Zakrzewska – WCK Filia Falenica

Hanna Więckowska – SP nr 76

 KATEGORIA 8 – 10 LAT

I m - Wielgolaska Zuzanna – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu

II m – Szymon Stasiak - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu

III m - Michał Garbarczyk - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu

 WYRÓŻNIENIA

Julia Wielądek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu

Gabriela Skibinska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu

Amelia Fiszer – SP nr 76

Lena kruszewska - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu

Szymon Głuszyk – OPP nr 4

Nina kobierska – OPP nr 4

Zuzanna Lao - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabrodziu

Maja Witkowska – świetlica SP nr 218

Małgorzata Lipka – świetlica SP nr 218

Natalia Rojek - Zespół Szkolno-Przedszkolny w ZabrodziuKornelia kopystynska – OPP nr 4

Lidia Reizer – OPP nr 4

 KATEGORIA 11 – 13 LAT

I m – Maja Socha – SP nr 342

II m – Marcel Chróściel - SP nr 342

III m – Maria Iwanowska - SP nr 342

 WYRÓŻNIENIA

Joanna Rutkowska - SP nr 342

Zofia Przetacka - SP nr 342

Julia Wierzbicka - SP nr 342

Zofia Kaczmarek - SP nr 342

Daria Szala - SP nr 342

Julia Bykowska – SP nr 342

Gabriela Radosz - SP nr 342

Weronika Stachyra - SP nr 342

Maja Brzeska - SP nr 342

Wiktor Rejmentowski – WCK Filia MARYSIN

   KATEGORIA 14 – 16 LAT

 I m – Zofia Małka – OPP nr 4

II m – Marta borowska – OPP nr 4

III m – Weronika Milczanowska – OPP nr 4

 KATEGORIA  powyżej 16 LAT

 I m – julitta Sobczyńska – DK Włochy

II m – Zofia Gajewska - DK Włochy

 Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na rozdanie nagród dn. 28.02.2020 , godz. 14.00 do Filii MARYSIN.