Serwis korzysta z informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Jeżeli chcesz zmienić ustawienia dotyczące cookies, możesz to zrobić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Rozumiemy, że kontynuując przeglądanie naszej strony wyrażasz zgodę na użycie plików cookies

Czas na kulturę

Wawer na Urzeczu - dr Łukasz Maurycy Stanaszek

Dawne osiedla położone wzdłuż tzw. linii otwockiej, których czytelną pozostałością są wdzięcznie brzmiące nazwy kolejowych stacji począwszy od Wawra aż po Otwock, rzadko kiedy kojarzą się z Wisłą oraz z Urzeczem, regionem etnograficznym ściśle związanym z

GEN HIPOKRYZJI - Wywiad z GRZEGORZEM JARZYNĄ

Grzegorz Jarzyna, reżyser i dyrektor TR Warszawa: Żyjemy w systemie opartym na strachu i zniewoleniu. Jego istotą jest komercyjna eksploatacja konsumentów. Dzięki teatrowi możemy się z niego „wylogować”.

Kultura nadaje sens życiu

Wywiad z Elżbietą Dzikowską - podróżniczką, historykiem sztuki, sinologiem, reżyserem i autorką programów tv i radiowych

Archiwum

Czekamy na Twoje pomysły!

verification code

Partnerzy

Logo Dzielnica Wawer
Logo Miasto Stołeczne Warszawa
Logo Kino za rogiem
Logo Rok Rzeki Wisły 2017
Logo Wiadomości Sąsiedzkie

Eliminacje XLI Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży „Warszawska Syrenka” - LISTA LAUREATÓW

Data wydarzenia: 12.04.2018 10:54


WRĘCZENIE NAGRÓD ODBĘDZIE SIĘ W WCK FILIA ANIN, ul. V POPRZECZNA 13,

WE WTOREK 27.03.2018. O GODZ. 13.00. ZAPRASZAMY!!

 

                                                                                                   Warszawa, 21.03.2018 r

 

                                                 PROTOKÓŁ

 Z eliminacji XLI Konkursu Recytatorskiego dla dzieci i młodzieży „Warszawska Syrenka”

Wawer 2018, które odbyły się w dniach 20 i 21 marca 2018 r w Wawerskim Centrum Kultury filia Anin.

 Jury w składzie:

 1. Ewa Szykulska – artysta, aktor; przewodnicząca komisji

2. Barbara Mildner – redaktor naczelna dwumiesięcznika „Między Nami Aninianinami”

członek komisji

3. Mirosław Perzyński – inst.. programowy WCK filia Anin; członek komisji

 Po przesłuchaniu zgłoszonych 175 recytatorów z 22 placówek (Szkoły Podstawowe, Gimnazja, Ośrodki Szkolno-Wychowawcze, placówki kultury) zostało wyróżnionych 47 recytatorów                                                                                

  1. Antoni Pieron kl 0 – Szkoła Podstawowa nr 138
  2. Jadwiga Kacprzak kl III – Szkoła Podstawowa nr 138
  3. Mirosława Cybulska kl. V – Szkoła Podstawowa nr138
  4. Natalia Sidorowicz kl. V - szkoła Podstawowa nr 138
  5. Hanna Grząka kl I – Szkoła Podstawowa nr 218
  6. Ada Augustyniak kl.V – Szkoła Podstawowa nr 218
  7. Jan Szydłowski kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 218

  8   Nina Bogdańska kl. V – Szkoła Podstawowa nr 218

  1. Łucja Miziołek kl. III – Szkoła Podstawowa  nr 128

 10   Antoni Dyba kl. III – Szkoła Podstawowa nr 128

  1. Kamil Płatek kl. V – Szkoła Podstawowa nr 128

  12  Oliwia Góralska kl. 0 – Szkoła Podstawowa nr 216

  13  Aleksandra Walczuk kl. 0 – Szkoła Podstawowa nr 76

  1. Łucja Lenart kl;. II– Szkoła Podstawowa nr 76

  15   Julian Łojko kl. 0 – Szkoła Podstawowa nr 195

  16   Maja Szymańska kl. II – Szkoła Podstawowa nr 195

  17   Zuzanna Szymańska kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 195

  18    Maja Buczkowska kl. III – Szkoła Podstawowa nr 195

  19   Maria Aivazowa kl .V – Szkoła Podstawowa nr 195

  20    Olga Kozak kl. III – Szkoła Podstawowa  nr 92

  21    Ewa Krzykowska kl. III  – Szkoła Podstawowa nr 92

  22    Joanna Krzykowska kl. III– Szkoła Podstawowa nr 92

  23    Laura Clemenz kl. IV – Szkoła Podstawowa nr 92

  24    Zofia Maj kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 92

  25    Michał Wysocki kl. III – Szkoła Podstawowa nr 63

  26    Dominika Korzeń kl. VI – Szkoła Podstawowa nr 63

  27    Paweł Nalepa kl. II – Szkoła Podstawowa nr 140

  28    Teresa Borkowska kl .VI – Szkoła Podstawowa nr 140

  29    Dawid Sierański kl. III – Szkoła Podstawowa nr 204

  30      Pola Kwiecińska kl. III – Szkoła Podstawowa nr 312

  31     Julia Sznitko kl. III – Szkoła Podstawowa nr 312

  32     Weronika Sulej kl. 0– Szkoła Podstawowa „Strumienie”

  33     Kinga Dywan kl. II– Szkoła Podstawowa  „Strumienie”

  34     Karolina Górka kl. VI – Szkoła Podstawowa „Strumienie”

  35      Julia Sawicka kl. VI – Szkoła Podstawowa „Strumienie”

  36      Joanna Hofman kl. VII – Szkoła Podstawowa „Strumienie”

  37      Maria Orczykowska kl. IV – Szkoła Podstawowa  TE VIZJA

  38      Zofia Orczykowska kl. IV – Szkoła Podstawowa  TE VIZJA

  39     Jakub Pawłowski kl .IV – Szkoła Podstawowa  TE VIZJA

  40      Maria Nowak kl. VII – Szkoła Podstawowa TE VIZJA

  41      Bartosz Cacko kl. III – Gimnazjum TE VIZJA

  42      Alicja Goliszewska kl. 0 – WCK Filia Aleksandrów

  43     Dominik Zagubień  - SOSW TPD „Helenów”

  44     Tymoteusz Gawrych – SOSW TPD „Helenów”

  45     Anatol Grewiński kl. II Gimnazjum nr 104

  46     Gabrysia Elis kl. III Gimnazjum nr 106 (przy SP nr 204)

 Wyróżnienie za szczególnie trafny dobór repertuaru otrzymuje SP Montessori.